-20% OFF (знижка) на трендові моделі крісел Tiffany і Denis у салонах Ajram (Айрам).

-20% OFF (знижка) на трендові моделі крісел Tiffany і Denis у салонах Ajram (Айрам).
Період дії акції: 01.07.2018 р. - 01.08.2018 р.

Місце проведення:

Салон «Ajram» у ТЦ "4Room" м. Київ

Салон «Ajram» у ТЦ "Аракс" м. Київ

Салон «Ajram» у ТЦ "Три Слони" м. Львів

Умови акції:

АКЦІЯ продовжена до 1.08. 2018 р. по всій мережі фірмових салонів Ajram (Айрам) трендові моделі крісел Tiffany і Denis можна придбати з ексклюзивною знижкою -20%. Встояти неможливо!!!

Компанія Айрам-Україна розпочинає «Рік знижок на дерев’яні стільці та столи Ajram (Айрам)»!

Ми щиро бажаємо, щоб кожна українська сім’я могла насолоджуватися максимальним комфортом від користування стільцями, кріслами, хокерами чи столами, вигототовленими в компанії Ajram (Айрам)»!

Найвищу якість продукції забезпечують ретельно відібрана сировина, зокрема, деревина буку та дубу, та передові технології виробництва, які постійно впроваджує з 1995 року сімейна компанія-виробник Ajram (Айрам).

Якщо Ви плануєте облаштовувати протягом року власне помешкання, готель чи ресторан, заходьте у Каталог продукції на нашому сайті, обирайте модель, яка Вам підходить по стилю і спостерігайте за Анонсами акцій. Щомісяця Ajram (Айрам) даруватиме знижки на певні моделі крісел, стільців, хокерів та столів. На кожну модель акція триватиме лише один місяць! Не прогавте свій шанс, обрати стільці та столи Ajram (Айрам) за суттєво зниженою ціною!!!