9 порад з вибору столів та стільців у вітальню

9 порад з вибору столів та стільців у вітальню
10.12.2018 р

Вітальня - це та кімната, де господарі будинку можуть влаштувати сімейні або дружні посиденьки, або ж розслабитися після важкого робочого дня. Тому важливо вибрати такі меблі, які створять гармонійну і затишну атмосферу в приміщенні. Одними з головних складових вітальні є стіл і стільці. Такі меблі виконують не тільки естетичну, але і функціональну роль, тому до їхнього вибору потрібно підійти дуже відповідально.

Перед тим, як купити стіл та стільці у вітальню, потрібно визначитися з декількома важливими особливостями. Для початку потрібно розібратися з основним функціональним призначенням. Іноді стіл та стільці відіграють виключно декоративну роль і використовуються не дуже часто. І тому ціна на такі вироби “щоб просто стояли” може бути значно меншою. Проте, якщо вже говорити про активне використання, то потрібно дуже відповідально віднестись до вибору цих меблів.

Поради щодо вибору обіднього столу у вітальню

  1. Якщо Ви постійно збираєтеся за дружніми та сімейними посиденьками, то варто звернути увагу на круглий та овальний стіл у вітальню. Ці моделі обіднього столу дозволяють розмістити за собою велику кількість людей. Ці моделі також варто обрати, якщо у Вашому домі є маленькі діти. Плюс до всього, вони виглядають доволі оригінально й стильно.
  2. стіл з дереваЩодо матеріалу, то ми рекомендуємо надати перевагу дереву. Якщо брати дубові столи, то вони подарують Вам довготривале використання, високу якість виробу й атмосферу затишку та спокою.
  3. Практично облаштувати обідню територію можна і за допомогою функціональних «трансформерів». Обідні столи-трансформери для вітальні мають розсувні і складні механізми, підйомні і відкидні панелі. Такі столи найчастіше купуються для квартир-студій та стильних креативних кухонь.
  4. Обов’язковим доповненням до столу є стільці, які будуть гармонійно виглядати разом в комплекті. Звісно, все має виглядати гарно й стильно, але не варто забувати, що на стільцях, перш за все, має бути зручно.

Як обрати стільці у вітальню

  1. Стілець не повинен скрипіти або видавати інші невластиві звуки коли на нього сідає людина.
  2. Мінімальне навантаження, яке повинен витримувати стілець - 120 кг. Якщо в технічних характеристиках не вказано мінімальне навантаження, обов'язково потрібно уточнити цю інформацію у виробника, в іншому випадку він може просто зламатися.
  3. стільці у вітальнюБудь-який предмет меблів повинен бути зручним і комфортним, якщо Ви довго сидите на ньому, то Вам має бути зручно і нічого не повинно боліти. Зручний стілець чи ні можна визначити візуально. Якщо є м'яке або увігнуте сидіння, а спинка має плавні контури, що повторюють форму спини, скоріше за все на ньому буде дуже комфортно. А якщо стілець має тверду, рівну спинку й сидіння, то, скоріше за все, на ньому довго не всидиш.
  4. В якості поверхні повинні використовуватися матеріали, які легко чистити. Це дуже важливо, оскільки стільці можуть бути забруднені їжею, дітьми, тваринами, тому вони повинні легко митися. Саме тому варто надати перевагу дерев’яним стільцям.
  5. Новий стілець не повинен мати жодних зовнішніх пошкоджень. Наприклад: подряпини на ніжках, плями на спинці або розрив на оббивці сидіння. За візуальною якістю товару, в обов'язковому порядку, повинен стежити магазин, але, якщо так трапилося, що вам продали товар з зазначеними ушкодженнями, потрібно обов'язково його повернути протягом 14 днів. Тому при покупці неодмінно розпакуйте куплені вироби і уважно подивіться, чи все в порядку. Також, якщо Ви замовляєте меблі онлайн, потрібно пам’ятати, що колір фурнітури в каталозі, не завжди буде співпадати з реальністю, тому будьте готові до цього.